Clubnieuws

Controle CTB

nov 25, 2021

Controle CTB

Op zaterdagen zal, de hoofdingang aan de Kralingse Zoom, afgesloten zijn. Er is toegang mogelijk tot het sportpark via de ingang bij de parkeerplaats van Hockeyvereniging Leonidas.

Deze parkeerplaats kan erg druk zijn, dus parkeren zal mogelijk moeten bij de flat aan de Kralinger Esch, maar dat is dan nog een stukje omlopen naar de ingang bij Leonidas, hou rekening met deze tijd.

Bij deze ingang zal de gemeente Rotterdam staan voor het uitdelen van polsbandjes voor een ieder 18+ met een geldig Corona toegangs bewijs.

!! Wij vragen iedereen hieraan mee te werken zodat de toegang tot het clubgebouw soepeler zal verlopen voor iedereen die een polsbandje heeft, die personen hoeven we dan niet te controleren op het Corona toegangs bewijs.

Voetbalnieuws uit de regio

ADO Den Haag in blessuretijd naast Excelsior

Excelsior heeft de eerste wedstrijd in de finale van die play offs gelijk gespeeld. De Rotterdammers wonnen op Woudestein van ADO Den Haag met 1-0. Marouan Azarkan leek vlak na rust de matchwinnaar te worden. Sam Steijn wist ADO Den Haag in blessuretijd nog op gelijke hoogte te zetten. Komende zondag wordt de return gespeeld. […] [...]

Uitslagen & Standen 24 mei

Op dinsdagavond is er in de regio weer gespeeld. Onderstaand het programma. Standen Landelijk Eredivisie Eerste Divisie Tweede Divisie Derde Divisie (za) Derde Divisie (zo) ZATERDAGVOETBAL Hoofdklasse A Hoofdklasse B Eerste Klasse A Eerste Klasse B Eerste Klasse C Tweede Klasse C Tweede Klasse D Tweede Klasse E Tweede Klasse F Derde Klasse A Derde […] [...]

Livescore dinsdag 24 mei

Er wordt weer gespeeld in de competities. Onderstaand een overzicht van de livescores. LIVESCORE DINSDAG 24 MEI [...]

BetCity: ’50 keer je inzet bij winst Feyenoord’

Feyenoord staat 25 mei in de finale van de Conference League. Ze nemen het op tegen het AS Roma van José Mourinho. Denk jij dat Feyenoord de Conference League wint? Dan krijg je als nieuwe speler maar liefst 50 keer je inzet! Aftrap: woensdag 25 mei om 21:00. Zodra je de verhoogde odd gebruikt bij een weddenschap […] [...]

Fidus Cup: SC Feyenoord en DONK strijden voor finaleplek

In de strijd om de Fidus Cup spelen SC Feyenoord en DONK vanavond op Varkenoord om een plaats in de finale. Om 20:00 wordt vanavond op Varkenoord afgetrapt onder leiding van scheidsrechter Franklin Berg. De winnaar speelt op 6 juni op het complex van RVVH in Ridderkerk de finale van de Fidus Cup tegen de […] [...]