Clubnieuws

Controle CTB

nov 25, 2021

Controle CTB

Op zaterdagen zal, de hoofdingang aan de Kralingse Zoom, afgesloten zijn. Er is toegang mogelijk tot het sportpark via de ingang bij de parkeerplaats van Hockeyvereniging Leonidas.

Deze parkeerplaats kan erg druk zijn, dus parkeren zal mogelijk moeten bij de flat aan de Kralinger Esch, maar dat is dan nog een stukje omlopen naar de ingang bij Leonidas, hou rekening met deze tijd.

Bij deze ingang zal de gemeente Rotterdam staan voor het uitdelen van polsbandjes voor een ieder 18+ met een geldig Corona toegangs bewijs.

!! Wij vragen iedereen hieraan mee te werken zodat de toegang tot het clubgebouw soepeler zal verlopen voor iedereen die een polsbandje heeft, die personen hoeven we dan niet te controleren op het Corona toegangs bewijs.

Voetbalnieuws uit de regio

Gemengde derde en vierde divisies: ‘Fictieve indelingen bekend’

De KNVB wil de derde divisie en de vierde divisie (hoofdklasse) gemengd gaan indelen. Dat betekent dat de zaterdag- en zondagclubs bij elkaar zouden kunnen worden ingedeeld. Onderstaand een overzicht van de mogelijke indelingen zoals de KNVB in haar documenten heeft geschetst op basis van dit seizoen. Derde divisie A Goes Gemert Barendrecht Blauw Geel’38 […] [...]

Oefenvoetbal gezocht 2021/2022

In de regio worden diverse oefenwedstrijden gezocht. Onderstaand een overzicht van de aanvragen. 18 DECEMBER Westlandia zondag zoekt voor zaterdag 18 of zondag 19 december nog een tegenstander. Uit of thuis is bespreekbaar zo ook het tijdstip van spelen. Bij interesse gaarne kontakt opnemen met: Steven van Erven 0650 685 114. IFC is voor zaterdag […] [...]

Van der Zee over invoering weekendvoetbal: ‘Amateurvoetbal staat voor historische keuze’

De KNVB hoopt op 13 december het weekendvoetbal tot en met de vierde divisie in te voeren. De KNVB heeft van de najaarsvergadering en dan hoopt de KNVB dat er besloten wordt een nieuwe voetbalpiramide op te tuigen. Alle competities worden dan ‘gemengd’. Dat betekent dat zaterdagclubs in alle klassen ook op zondag kunnen gaan […] [...]

‘Orkun Kökcü wijst riant Duits aanbod af’

Orkun Kökcü heeft een riant voorstel van Hertha BSC ontvangen. Dit meldt Feyenoord transfermarkt op Instagram. Kökcü heeft het aanbod echter geweigerd en ruilt Rotterdam niet in voor Berlijn. De Turkse middenvelder heeft vriendelijk bedankt voor het aanbod van de rijke Duitse club. Het hart van de middenvelder ligt bij Feyenoord en wil zich in Rotterdam […] [...]

Henk Kraak, de technische klussenman van SC Botlek: ‘Ik heb het allemaal niet uitgevonden’

Zijn actieve loopbaan als keeper voerde hem langs clubs als Simonshaven, Excelsior Rotterdam, Spijkenisse, Rozenburg en Hekelingen voordat hij neer streek bij SC Botlek. Niet meer als doelman, hoewel hij als de nood aan de man was nog wel eens onder lat stond bij het eerste elftal. Maar Henk Kraak was geen keeper meer, hij […] [...]