Clubnieuws

Kom helpen bij de leukste club van Rotterdam !!

jun 2, 2021

Wij zoeken jou !!

Oproep vrijwilligers en ondersteuning bestuur

Afgelopen 2 jaar heeft SDV als een trein kunnen lopen door een aantal enthousiaste vrijwilligers. Om komend seizoen ook weer tot een succes te maken hebben we extra nieuwe vrijwilligers nodig! We willen het graag goed regelen voor jullie, en het moet ruim goed geregeld zijn.

 

Ben jij geïnteresseerd of ken jij iemand uit je omgeving die graag een handje wilt helpen bij onze mooie club, laat het dan aan een van de bestuurders weten, en dan kunnen we kijken wat jij of diegene die je kent kan betekenen voor ons.

 

Denk aan functies zoals: gastheer/vrouw of bar tijger, inkoop regelen; deze helden krijgen een mooie vrijwilligers vergoeding!

 

Ook zoeken we enthousiastelingen om te helpen met onze leuke 7v7 competitie die een belangrijke inkomstenbron is voor onze vereniging, als je je hier wekelijks voor in wilt zetten staat daar een reductie van je contributie tegenover.

 

Contact Remko van de Watering: 06-14 11 05 09, secretaris@vvsdv.nl

 

 

Voetbalnieuws uit de regio

KNVB schotelt resterende zondag vierdeklassers drie opties voor

De KNVB zit met de zondag vierde klasse A in haar maag. De zondag vierde klasse was al met zes teams gestart maar kent door terugtrekkingen nog maar drie teams. Omdat een competitie met drie elftallen (Bolnes, Erasmus en Zuid West SV) niet levensvatbaar is heeft de KNVB gemeen de ploegen drie opties voor te […] [...]

John de Wolf drie jaar langer bij Feyenoord

Feyenoord en John de Wolf zijn het eens geworden over een contractverlenging. De huidige overeenkomst met de 58-jarige assistent-trainer, die in de zomer van 2022 afliep, is met drie jaar verlengd. Hierdoor blijft de oud-verdediger van Feyenoord tot en met medio 2025 verbonden aan de club. ‘We zijn zeer tevreden met John,’ aldus technisch directeur […] [...]

Forse corona-uitbraak in selectie De Alblas: De Alblas-Ameide gaat niet door

Binnen de selectie van zaterdagderdeklasser De Alblas is sprake van een (forse) corona-uitbraak. Dat meldt Regio-Voetbal.nl. Om die reden gaat de 3C-topper De Alblas-Ameide zaterdag 30 oktober niet door. Het competitieduel is inmiddels ingepland voor dinsdagavond 9 november. [...]

Feyenoord: ‘2300 extra kaarten voor uitwedstrijd bij Union Berlin’

Feyenoord heeft extra kaarten beschikbaar gekregen voor de uitwedstrijd tegen FC Union Berlin. Daardoor krijgen meer supporters de mogelijkheid het Europa Conference League-duel bij te wonen. In dit bericht lees je alle informatie over de kaartverkoop voor de wedstrijd op donderdag 4 november (aanvang 21:00 uur) in het Olympiastadion in de Duitse hoofdstad. Direct kaarten […] [...]

Excelsior Maassluis in derby te sterk voor Westlandia

Excelsior Maassluis heeft dankzij een 2-5 overwinning op Westlandia de tweede ronde van de TOTO KNVB Beker bereikt. Op een afgeladen Sportpark De Hoge Bomen stond het na 45 minuten spelen al 0-2 voor de Tricolores. Na rust werd er uitgelopen naar een 0-4 tussenstand waarna de thuisclub in korte tijd terug kwam tot 2-4. […] [...]