Clubnieuws

Kom helpen bij de leukste club van Rotterdam !!

jun 2, 2021

Wij zoeken jou !!

Oproep vrijwilligers en ondersteuning bestuur

Afgelopen 2 jaar heeft SDV als een trein kunnen lopen door een aantal enthousiaste vrijwilligers. Om komend seizoen ook weer tot een succes te maken hebben we extra nieuwe vrijwilligers nodig! We willen het graag goed regelen voor jullie, en het moet ruim goed geregeld zijn.

 

Ben jij geïnteresseerd of ken jij iemand uit je omgeving die graag een handje wilt helpen bij onze mooie club, laat het dan aan een van de bestuurders weten, en dan kunnen we kijken wat jij of diegene die je kent kan betekenen voor ons.

 

Denk aan functies zoals: gastheer/vrouw of bar tijger, inkoop regelen; deze helden krijgen een mooie vrijwilligers vergoeding!

 

Ook zoeken we enthousiastelingen om te helpen met onze leuke 7v7 competitie die een belangrijke inkomstenbron is voor onze vereniging, als je je hier wekelijks voor in wilt zetten staat daar een reductie van je contributie tegenover.

 

Contact Remko van de Watering: 06-14 11 05 09, secretaris@vvsdv.nl

 

 

Voetbalnieuws uit de regio

Programma oefenvoetbal 7 en 8 augustus

De voorbereiding is van start. Steeds meer ploegen zijn in training en daarmee loopt ook het aantal oefenwedstrijden op. Onderstaand een overzicht van het programma. Heeft u een toevoeging of mist u een wedstrijd, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl. Programma zaterdag 7 augustus Achilles Veen – SteDoCo ASWH – GOES Barendrecht – Smitshoek Brielle – Westlandia […] [...]

Oud-Feyenoorder Van Deelen vervolgt carrière bij Pelikaan

Hoewel de overschrijvingstermijn gesloten is, is er toch zeer goed nieuws te melden bij Z.V.V. Pelikaan. De TC is verheugd te melden dat Jordy van Deelen zijn opwachting gaat maken in het mooie blauw zwart. Na de eerdere overstap van tweelingbroer Yorik van Deelen komt nu ook de van SC Cambuur afkomstige Jordy zijn kunsten […] [...]

Roda JC maakt komst Dylan Vente bekend

Roda JC Kerkrade heeft Dylan Vente definitief vastgelegd. De 22-jarige Rotterdammer tekent in Kerkrade een contract voor twee seizoenen met een optie tot een derde seizoen. Vente speelde vanaf januari 2021 op huurbasis voor Roda JC. Met vijf doelpunten en drie assists was hij een belangrijke schakel in de aanvalslinie van Roda JC. De spits […] [...]

Sparta stunt en legt Maduka Okoye langer vast

Sparta Rotterdam en Maduka Okoye zijn een contractverlenging overeengekomen. De 21-jarige doelman zet zijn handtekening onder een nieuw contract voor vier seizoenen, hierdoor ligt hij tot 2025 vast op Het Kasteel. ‘Een jaar geleden trokken we Maduka aan, omdat we dachten dat hij een groot talent was’, blikt Henk van Stee terug. ‘Het afgelopen seizoen […] [...]

Bram Rikkers nieuwe trainer Swift Boys

Swift Boys heeft voor dit seizoen een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De zaterdag vierdeklasser staat per direct onder leiding van Bram Rikkens. Rikkens was actief bij De Alblas JO19. Daarvoor werkte Rikkens onder meer bij Papendrecht, Alblasserdam, VVAC en De Zwerver. [...]