Clubnieuws

Nieuwsbrief Mei 2021

mei 31, 2021

Lader Bezig met laden...
EAD logo Duurt het te lang?

Opnieuw laden Laad het document opnieuw
| Open Openen in nieuwe tab

 

Voetbalnieuws uit de regio

‘Arne Slot kiest voor Trauner, Kokcu en Linssen en passeert Fer ‘

Feyenoord neemt het donderdagavond op tegen FC Luzern. In Zwitserland hoopt Feyenoord een eerste stap te zetten om kwalificatie af te dwingen voor de playoff-ronde van de Conference League. Arne Slot kiest ervoor om Gernot Trauner in de basis te laten starten. Leroy Fer lijkt het duel niet te halen en zal op de bank […] [...]

Trainingskamp in Portugal: 5 populaire Portugese locaties

Bent u met uw ploeg op zoek naar een trainingskamp in Portugal? Trainingskampen.nl zet voor u vijf populaire locaties op een rij. Trainingskamp in Portugal: Albufeira We beginnen met de meest populaire locatie voor een trainingskamp in Portugal namelijk Albufeira. Deze drukke en gezellige badplaats is tegen een heuvel opgebouwd en heeft een heerlijk strand. Tevens […] [...]

Ook HVV overweegt horizontale overstap naar zaterdagvoetbal

HVV houdt op vrijdag 27 augustus een informatieavond over het eventueel horizontaal overstappen met het eerste team van de zondag naar de zaterdag. In verband met de geldende coronaregels moeten leden die aanwezig willen zijn zich wel vooraf inschrijven. De KNVB heeft besloten dat het met ingang van het seizoen 2022-2023 voor elftallen uitkomend in […] [...]

Barendrecht na rust langs Poortugaal

BVV Barendrecht heeft dinsdagavond een oefenduel bij Poortugaal in winst omgezet. De rood/witten wonnen met 3-0 op bezoek bij de hoofdklasser. Alle doelpunten vielen in het tweede bedrijf. Opvallend genoeg was het geen aanvaller die de man van de wedstrijd werd, maar centrale verdediger Max van Dijk. De leider van de Barendrecht-defensie zorgde zowel voor […] [...]

Oefennederlaag voor Excelsior Maassluis

Excelsior Maassluis heeft dinsdagavond de oefenwedstrijd tegen Sportlust’46 verloren. Op bezoek bij de Derde Divisionist in Woerden op sportpark Cromwijck werd het 3-1 in het voordeel van de thuisploeg. In de eerste helft namen de Tricolores nog wel de leiding via Redouan Omar Ouali (foto), maar nog voor het rustsignaal was de stand alweer gelijkgetrokken. […] [...]