Clubnieuws

Nieuwsbrief Mei 2021

mei 31, 2021

Lader Bezig met laden...
EAD logo Duurt het te lang?

Opnieuw laden Laad het document opnieuw
| Open Openen in nieuwe tab

 

Voetbalnieuws uit de regio

Feyenoord trekt Delano Ladan aan voor Feyenoord Onder 21

Feyenoord Onder 21 zal per direct versterkt worden met de komst van Delano Ladan. De 21-jarige transfervrije aanvaller trainde de afgelopen periode al mee bij de ploeg van trainer Sipke Hulshoff en tekende donderdag een eenjarige verbintenis op Varkenoord. ‘Met Delano halen we een speler in huis die over de nodige ervaring in het profvoetbal […] [...]

Corona zet streep door RCD – Virtus

De competitiewedstrijd tussen RCD en Virtus zal aanstaande zondag niet gespeeld worden. Dat meldt AD-verslaggever Andre Valk op Twitter. Reden is een aantal besmettingen met corona in de selectie van RCD. SOCIAL Ook veel besmettingen in selectie RCD, spelen zondag niet tegen Vir(t)us… — André Valk (@andrevalk59) October 28, 2021 [...]

KNVB schotelt resterende zondag vierdeklassers drie opties voor

De KNVB zit met de zondag vierde klasse A in haar maag. De zondag vierde klasse was al met zes teams gestart maar kent door terugtrekkingen nog maar drie teams. Omdat een competitie met drie elftallen (Bolnes, Erasmus en Zuid West SV) niet levensvatbaar is heeft de KNVB gemeen de ploegen drie opties voor te […] [...]

John de Wolf drie jaar langer bij Feyenoord

Feyenoord en John de Wolf zijn het eens geworden over een contractverlenging. De huidige overeenkomst met de 58-jarige assistent-trainer, die in de zomer van 2022 afliep, is met drie jaar verlengd. Hierdoor blijft de oud-verdediger van Feyenoord tot en met medio 2025 verbonden aan de club. ‘We zijn zeer tevreden met John,’ aldus technisch directeur […] [...]

Forse corona-uitbraak in selectie De Alblas: De Alblas-Ameide gaat niet door

Binnen de selectie van zaterdagderdeklasser De Alblas is sprake van een (forse) corona-uitbraak. Dat meldt Regio-Voetbal.nl. Om die reden gaat de 3C-topper De Alblas-Ameide zaterdag 30 oktober niet door. Het competitieduel is inmiddels ingepland voor dinsdagavond 9 november. [...]