Clubnieuws

Kom voetballen bij SDV !!

mei 28, 2021

Wij zoeken jou !!

A- categorie spelers

Kom onze selectie versterken in de 4e klasse !

B- categorie spelers

Voor de diverse andere veldteams zijn wij op zoek naar voetballers die het leuk vinden om recreatief, maar toch ook fanatiek, te komen voetballen !

SDV dames 1 1993: M. Cornet, N. Maccow, M. Teerds, M. v.d. Sanden, M. Scholten, K. de Jager, S. Hofman, C. Speelpenning, P. Naipal, E. Los, A Meijboom, A. Wijnhoud, H. v.d. Laan, M. v. Vliet-de Jager, L. Nieuwenhuis

7 tegen 7 teams

Voor onze eigen 7 tegen 7 competitie op woensdagavond verwelkomen wij graag nog een aantal nieuwe teams !!

SDV dames 1 1993: M. Cornet, N. Maccow, M. Teerds, M. v.d. Sanden, M. Scholten, K. de Jager, S. Hofman, C. Speelpenning, P. Naipal, E. Los, A Meijboom, A. Wijnhoud, H. v.d. Laan, M. v. Vliet-de Jager, L. Nieuwenhuis

Dames zaalvoetballers

Ons eigen Dames Zaalvoetbalteam zou graag nog een enkele fanatieke voetbalster verwelkomen !!

Kom spelen bij de gezelligste voetbalvereniging van Rotterdam

Voetbalnieuws uit de regio

Excelsior Maassluis speelt derby bij Scheveningen

Komende zaterdag staat voor Excelsior Maassluis de uitwedstrijd tegen Scheveningen op het programma. Voor de Tricolores is het duel op sportpark Houtrust met slechts 25 kilometer afstand een van de dichtstbijzijnde verplaatsingen van het seizoen. De wedstrijd begint zaterdag om 14.30 uur. Excelsior Maassluis heeft een prima week achter de rug. Afgelopen zaterdag werd het […] [...]

Vorig jaar speelden Jodan Boys en Achilles’29 dit duel in een totaal andere ambiance. Het was de laatste wedstrijd voordat de competitie werd stil gelegd. Het was een grijze dag in een troosteloze ambiance. Er mochten geen toeschouwers aanwezig zijn en de wedstrijd werd via een livestream uitgezonden. Wat fijn is het dat we nu […] [...]

SC Feyenoord en Smitshoek trappen eerder af

Het duel uit de zaterdag hoofdklasse A tussen SC Feyenoord en Smitshoek zal zaterdag eerder gespeeld worden. De wedstrijd is, omdat Feyenoord 1 zaterdagavond speelt en ook de Onder 21 op Varkenoord speelt, naar 12:00 verplaatst. Op Varkenoord staat het duel onder leiding van scheidsrechter S. van der Vrande. M. Yanat en S. Degirmenci zullen […] [...]

Excelsior op jacht naar periode tegen Jong PSV (video)

Vrijdagavond speelt Excelsior de belangrijke thuiswedstrijd tegen Jong PSV (aanvang 20:00 uur). Bij winst maken we nog kans om volgende week de eerste periode te winnen. Excelsior kijkt vooruit op dit duel met middenvelder Michael Chacón. Chacón sloot pas laat aan bij de selectie van Excelsior Rotterdam, maar sindsdien heeft hij keihard gewerkt om wedstrijdfit […] [...]

Ook RKDEO stapt over naar zaterdagvoetbal

Na een onderzoek in de afgelopen weken en een informatieavond voor de leden heeft het bestuur van RKDEO het advies van de Technische Commissie overgenomen om vanaf het seizoen 2022-2023 met de mannenselectie over te stappen naar het zaterdagvoetbal. Het eerste elftal van RKDEO komt nu uit in de tweede klasse zondag en zal in […] [...]