Clubnieuws

Kom voetballen bij SDV !!

mei 28, 2021

Wij zoeken jou !!

A- categorie spelers

Kom onze selectie versterken in de 4e klasse !

B- categorie spelers

Voor de diverse andere veldteams zijn wij op zoek naar voetballers die het leuk vinden om recreatief, maar toch ook fanatiek, te komen voetballen !

SDV dames 1 1993: M. Cornet, N. Maccow, M. Teerds, M. v.d. Sanden, M. Scholten, K. de Jager, S. Hofman, C. Speelpenning, P. Naipal, E. Los, A Meijboom, A. Wijnhoud, H. v.d. Laan, M. v. Vliet-de Jager, L. Nieuwenhuis

7 tegen 7 teams

Voor onze eigen 7 tegen 7 competitie op woensdagavond verwelkomen wij graag nog een aantal nieuwe teams !!

SDV dames 1 1993: M. Cornet, N. Maccow, M. Teerds, M. v.d. Sanden, M. Scholten, K. de Jager, S. Hofman, C. Speelpenning, P. Naipal, E. Los, A Meijboom, A. Wijnhoud, H. v.d. Laan, M. v. Vliet-de Jager, L. Nieuwenhuis

Dames zaalvoetballers

Ons eigen Dames Zaalvoetbalteam zou graag nog een enkele fanatieke voetbalster verwelkomen !!

Kom spelen bij de gezelligste voetbalvereniging van Rotterdam

Voetbalnieuws uit de regio

Van der Zee over invoering weekendvoetbal: ‘Amateurvoetbal staat voor historische keuze’

De KNVB hoopt op 13 december het weekendvoetbal tot en met de vierde divisie in te voeren. De KNVB heeft van de najaarsvergadering en dan hoopt de KNVB dat er besloten wordt een nieuwe voetbalpiramide op te tuigen. Alle competities worden dan ‘gemengd’. Dat betekent dat zaterdagclubs in alle klassen ook op zondag kunnen gaan […] [...]

‘Orkun Kökcü wijst riant Duits aanbod af’

Orkun Kökcü heeft een riant voorstel van Hertha BSC ontvangen. Dit meldt Feyenoord transfermarkt op Instagram. Kökcü heeft het aanbod echter geweigerd en ruilt Rotterdam niet in voor Berlijn. De Turkse middenvelder heeft vriendelijk bedankt voor het aanbod van de rijke Duitse club. Het hart van de middenvelder ligt bij Feyenoord en wil zich in Rotterdam […] [...]

Henk Kraak, de technische klussenman van SC Botlek: ‘Ik heb het allemaal niet uitgevonden’

Zijn actieve loopbaan als keeper voerde hem langs clubs als Simonshaven, Excelsior Rotterdam, Spijkenisse, Rozenburg en Hekelingen voordat hij neer streek bij SC Botlek. Niet meer als doelman, hoewel hij als de nood aan de man was nog wel eens onder lat stond bij het eerste elftal. Maar Henk Kraak was geen keeper meer, hij […] [...]

Mark Smeding verder bij NBSVV

Mark Smeding is ook komend seizoen actief als hoofdtrainer van NBSVV. De zaterdag vierde klasse heeft dat op haar website bekend gemaakt. Mark Smeding begint komend seizoen aan zijn tweede seizoen bij de club uit Nieuw-Beijerland. SOCIAL Mark https://t.co/Rtye8xnYft pic.twitter.com/QmgnUiRPuY — NBSVV (@NBSVV) December 7, 2021 [...]

‘Vleesmagnaat van 700 miljoen wil met twee vrienden Feyenoord kopen’ (VIDEO)

De afgelopen weken verscheen er in het nieuws dat enkele Rotterdammers Feyenoord wilde kopen. Hans Kraay jr. onthulde in de maandaguitzending van Veronica Inside dat dit vleesmagnaat Herman van Drie zou zijn. Van Drie wilt dit gaan doen met twee vermogende vrienden. ”Ik zat afgelopen weekend met mijn vrouw in een restaurant in Noorden en […] [...]