Clubnieuws

Kom voetballen bij SDV !!

mei 28, 2021

Wij zoeken jou !!

A- categorie spelers

Kom onze selectie versterken in de 4e klasse !

B- categorie spelers

Voor de diverse andere veldteams zijn wij op zoek naar voetballers die het leuk vinden om recreatief, maar toch ook fanatiek, te komen voetballen !

SDV dames 1 1993: M. Cornet, N. Maccow, M. Teerds, M. v.d. Sanden, M. Scholten, K. de Jager, S. Hofman, C. Speelpenning, P. Naipal, E. Los, A Meijboom, A. Wijnhoud, H. v.d. Laan, M. v. Vliet-de Jager, L. Nieuwenhuis

7 tegen 7 teams

Voor onze eigen 7 tegen 7 competitie op woensdagavond verwelkomen wij graag nog een aantal nieuwe teams !!

SDV dames 1 1993: M. Cornet, N. Maccow, M. Teerds, M. v.d. Sanden, M. Scholten, K. de Jager, S. Hofman, C. Speelpenning, P. Naipal, E. Los, A Meijboom, A. Wijnhoud, H. v.d. Laan, M. v. Vliet-de Jager, L. Nieuwenhuis

Dames zaalvoetballers

Ons eigen Dames Zaalvoetbalteam zou graag nog een enkele fanatieke voetbalster verwelkomen !!

Kom spelen bij de gezelligste voetbalvereniging van Rotterdam