Clubnieuws

Kom voetballen bij SDV !!

mei 28, 2021

Wij zoeken jou !!

A- categorie spelers

Kom onze selectie versterken in de 4e klasse !

B- categorie spelers

Voor de diverse andere veldteams zijn wij op zoek naar voetballers die het leuk vinden om recreatief, maar toch ook fanatiek, te komen voetballen !

SDV dames 1 1993: M. Cornet, N. Maccow, M. Teerds, M. v.d. Sanden, M. Scholten, K. de Jager, S. Hofman, C. Speelpenning, P. Naipal, E. Los, A Meijboom, A. Wijnhoud, H. v.d. Laan, M. v. Vliet-de Jager, L. Nieuwenhuis

7 tegen 7 teams

Voor onze eigen 7 tegen 7 competitie op woensdagavond verwelkomen wij graag nog een aantal nieuwe teams !!

SDV dames 1 1993: M. Cornet, N. Maccow, M. Teerds, M. v.d. Sanden, M. Scholten, K. de Jager, S. Hofman, C. Speelpenning, P. Naipal, E. Los, A Meijboom, A. Wijnhoud, H. v.d. Laan, M. v. Vliet-de Jager, L. Nieuwenhuis

Dames zaalvoetballers

Ons eigen Dames Zaalvoetbalteam zou graag nog een enkele fanatieke voetbalster verwelkomen !!

Kom spelen bij de gezelligste voetbalvereniging van Rotterdam

Voetbalnieuws uit de regio

Programma oefenvoetbal 7 en 8 augustus

De voorbereiding is van start. Steeds meer ploegen zijn in training en daarmee loopt ook het aantal oefenwedstrijden op. Onderstaand een overzicht van het programma. Heeft u een toevoeging of mist u een wedstrijd, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl. Programma zaterdag 7 augustus Achilles Veen – SteDoCo ASWH – GOES Barendrecht – Smitshoek Brielle – Westlandia […] [...]

Oud-Feyenoorder Van Deelen vervolgt carrière bij Pelikaan

Hoewel de overschrijvingstermijn gesloten is, is er toch zeer goed nieuws te melden bij Z.V.V. Pelikaan. De TC is verheugd te melden dat Jordy van Deelen zijn opwachting gaat maken in het mooie blauw zwart. Na de eerdere overstap van tweelingbroer Yorik van Deelen komt nu ook de van SC Cambuur afkomstige Jordy zijn kunsten […] [...]

Roda JC maakt komst Dylan Vente bekend

Roda JC Kerkrade heeft Dylan Vente definitief vastgelegd. De 22-jarige Rotterdammer tekent in Kerkrade een contract voor twee seizoenen met een optie tot een derde seizoen. Vente speelde vanaf januari 2021 op huurbasis voor Roda JC. Met vijf doelpunten en drie assists was hij een belangrijke schakel in de aanvalslinie van Roda JC. De spits […] [...]

Sparta stunt en legt Maduka Okoye langer vast

Sparta Rotterdam en Maduka Okoye zijn een contractverlenging overeengekomen. De 21-jarige doelman zet zijn handtekening onder een nieuw contract voor vier seizoenen, hierdoor ligt hij tot 2025 vast op Het Kasteel. ‘Een jaar geleden trokken we Maduka aan, omdat we dachten dat hij een groot talent was’, blikt Henk van Stee terug. ‘Het afgelopen seizoen […] [...]

Bram Rikkers nieuwe trainer Swift Boys

Swift Boys heeft voor dit seizoen een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De zaterdag vierdeklasser staat per direct onder leiding van Bram Rikkens. Rikkens was actief bij De Alblas JO19. Daarvoor werkte Rikkens onder meer bij Papendrecht, Alblasserdam, VVAC en De Zwerver. [...]