Clubnieuws

Nieuwsbrief April 2021

mei 3, 2021

Lader Bezig met laden...
EAD logo Duurt het te lang?

Opnieuw laden Laad het document opnieuw
| Open Openen in nieuwe tab

 

Voetbalnieuws uit de regio

Rijsoord op jacht naar punten bij DUNO D.

Het had gemoeten en ook zeker gekund, een punt of zelfs drie punten, in de thuiswedstrijd tegen De Jodan Boys. Maar helaas was een opgelopen achterstand in de 8e minuut niet meer om te draaien en gingen de punten mee naar Gouda. Deze zaterdag heeft de nog steeds door blessures geplaagde selectie van Clemens Bastiaansen […] [...]

ASWH zet jacht op punten voort

De midweekse bekerzege op Quick was voor ASWH in meerdere opzichten een mooie opsteker. Allereerst omdat daarmee het lucratieve hoofdtoernooi van de TOTO KNVB Beker werd bereikt, maar zeker ook als mogelijke oppepper voor het vertrouwen. Na een aantal ongelukkige nederlagen en de moeizame wedstrijd tegen Jong FC Volendam kon het team van trainer Rogier […] [...]

Topper tussen HBS en TOGB

Hoewel op de Wikipedia pagina van HBS staat dat het team uitkomt in de 3e divisie in het seizoen 2021-2022, is het treffen tussen nummer 3 HBS en nummer 2 TOGB een topper in de Hoofdklasse A. Trainer van het Haagse HBS is Bas Steffens die aan zijn 3e seizoen bezig is bij de “kraaien”. […] [...]

Excelsior Maassluis speelt derby bij Scheveningen

Komende zaterdag staat voor Excelsior Maassluis de uitwedstrijd tegen Scheveningen op het programma. Voor de Tricolores is het duel op sportpark Houtrust met slechts 25 kilometer afstand een van de dichtstbijzijnde verplaatsingen van het seizoen. De wedstrijd begint zaterdag om 14.30 uur. Excelsior Maassluis heeft een prima week achter de rug. Afgelopen zaterdag werd het […] [...]

Vorig jaar speelden Jodan Boys en Achilles’29 dit duel in een totaal andere ambiance. Het was de laatste wedstrijd voordat de competitie werd stil gelegd. Het was een grijze dag in een troosteloze ambiance. Er mochten geen toeschouwers aanwezig zijn en de wedstrijd werd via een livestream uitgezonden. Wat fijn is het dat we nu […] [...]