Clubnieuws

Nieuwe website

dec 2, 2020

Welkom op de nieuwe website van voetbalvereniging S.D.V! Omdat wij dit jaar als geheel nieuw bestuur zijn begonnen met als missie om de club boven water te houden. Met het jubileumjaar in het vooruitzicht willen we de club in een nieuw jasje steken. De technieken en methoden van vorig jaar werkten voor een voetbalvereniging uit de jaren 90 maar 30 jaar later is er veel veranderd. Veel communicatie verloopt digitaal en social media is nu belangrijk voor het aantrekken van nieuwe leden. Wij hadden, net als veel andere voetbalverenigingen, ook last van een terugnemend aantal leden.

We beseften dat we onszelf beter moesten positioneren en duidelijk moesten maken aan de omgeving wat ons S.D.V maakt en waar we voor staan. Daarnaast willen we graag een goed beeld geven van de sfeer op onze vereniging. Naast een Instagram- en Facebookpagina is een website als visitekaartje daarbij erg belangrijk.

Nadat we een mailtje kregen van Rotterdam Sportsupport, hebben we mede met behulp van hun stimuleringsbudget de investeringen kunnen doen in onze club om deze ook toekomstbestendig te maken.

We hebben in samenwerking met Middelkoop.cc een nieuwe website ontwikkeld die beter past bij onze wensen en bestand is tegen de toenemende digitalisering. Onze eigen 7-tegen-7 competitie werkt nu via een platform die automatisch de standen doorgeeft. Elk team en alle komende evenementen krijgen een eigen plek op de website voor meer gebruikersgemak en het aantrekken van nieuwe leden.

We hebben daarom ook extra content geschoten van de vereniging (incl drone beelden) en foto’s gemaakt van de nieuwe tenues.

 

Voetbalnieuws uit de regio

Topper tussen HBS en TOGB

Hoewel op de Wikipedia pagina van HBS staat dat het team uitkomt in de 3e divisie in het seizoen 2021-2022, is het treffen tussen nummer 3 HBS en nummer 2 TOGB een topper in de Hoofdklasse A. Trainer van het Haagse HBS is Bas Steffens die aan zijn 3e seizoen bezig is bij de “kraaien”. […] [...]

Excelsior Maassluis speelt derby bij Scheveningen

Komende zaterdag staat voor Excelsior Maassluis de uitwedstrijd tegen Scheveningen op het programma. Voor de Tricolores is het duel op sportpark Houtrust met slechts 25 kilometer afstand een van de dichtstbijzijnde verplaatsingen van het seizoen. De wedstrijd begint zaterdag om 14.30 uur. Excelsior Maassluis heeft een prima week achter de rug. Afgelopen zaterdag werd het […] [...]

Vorig jaar speelden Jodan Boys en Achilles’29 dit duel in een totaal andere ambiance. Het was de laatste wedstrijd voordat de competitie werd stil gelegd. Het was een grijze dag in een troosteloze ambiance. Er mochten geen toeschouwers aanwezig zijn en de wedstrijd werd via een livestream uitgezonden. Wat fijn is het dat we nu […] [...]

SC Feyenoord en Smitshoek trappen eerder af

Het duel uit de zaterdag hoofdklasse A tussen SC Feyenoord en Smitshoek zal zaterdag eerder gespeeld worden. De wedstrijd is, omdat Feyenoord 1 zaterdagavond speelt en ook de Onder 21 op Varkenoord speelt, naar 12:00 verplaatst. Op Varkenoord staat het duel onder leiding van scheidsrechter S. van der Vrande. M. Yanat en S. Degirmenci zullen […] [...]

Excelsior op jacht naar periode tegen Jong PSV (video)

Vrijdagavond speelt Excelsior de belangrijke thuiswedstrijd tegen Jong PSV (aanvang 20:00 uur). Bij winst maken we nog kans om volgende week de eerste periode te winnen. Excelsior kijkt vooruit op dit duel met middenvelder Michael Chacón. Chacón sloot pas laat aan bij de selectie van Excelsior Rotterdam, maar sindsdien heeft hij keihard gewerkt om wedstrijdfit […] [...]