Clubnieuws

Nieuwe website

dec 2, 2020

Welkom op de nieuwe website van voetbalvereniging S.D.V! Omdat wij dit jaar als geheel nieuw bestuur zijn begonnen met als missie om de club boven water te houden. Met het jubileumjaar in het vooruitzicht willen we de club in een nieuw jasje steken. De technieken en methoden van vorig jaar werkten voor een voetbalvereniging uit de jaren 90 maar 30 jaar later is er veel veranderd. Veel communicatie verloopt digitaal en social media is nu belangrijk voor het aantrekken van nieuwe leden. Wij hadden, net als veel andere voetbalverenigingen, ook last van een terugnemend aantal leden.

We beseften dat we onszelf beter moesten positioneren en duidelijk moesten maken aan de omgeving wat ons S.D.V maakt en waar we voor staan. Daarnaast willen we graag een goed beeld geven van de sfeer op onze vereniging. Naast een Instagram- en Facebookpagina is een website als visitekaartje daarbij erg belangrijk.

Nadat we een mailtje kregen van Rotterdam Sportsupport, hebben we mede met behulp van hun stimuleringsbudget de investeringen kunnen doen in onze club om deze ook toekomstbestendig te maken.

We hebben in samenwerking met Middelkoop.cc een nieuwe website ontwikkeld die beter past bij onze wensen en bestand is tegen de toenemende digitalisering. Onze eigen 7-tegen-7 competitie werkt nu via een platform die automatisch de standen doorgeeft. Elk team en alle komende evenementen krijgen een eigen plek op de website voor meer gebruikersgemak en het aantrekken van nieuwe leden.

We hebben daarom ook extra content geschoten van de vereniging (incl drone beelden) en foto’s gemaakt van de nieuwe tenues.

 

Voetbalnieuws uit de regio

Excelsior Maassluis onmachtig bij Ajax

Het is Excelsior Maassluis niet gelukt te stunten in Amsterdam. De ploeg van Dogan Corneille ging na een ruststand van 5-0 tegen de landskampioen met 9-0 onderuit. Nicolas Tagliafico tekende na negen minuten spelen voor de openingstreffer en elf minuten later verdubbelde Danilo de score vanaf de penaltystip. Voor rust wist Danilo zijn hattrick compleet […] [...]

Ryan Purvis (Spijkenisse) maakt overstap naar Capelle

De technische commissie van vv Capelle is bijzonder verheugd dat men tot een akkoord zijn gekomen met een van de grootste talenten uit de hoofdklasse A Zaterdag, Ryan Purvis. Ryan Purvis zal komende 2 seizoenen in het groen-zwart van vv Capelle actief zijn. Technisch vaardige moderne middenvelder zal een toevoeging zijn voor een bijna complete […] [...]

Rutte hoopvol over versoepelingen: ‘Mogelijk weer publiek bij wedstrijden’

Minister-President Mark Rutte ziet ruimte om komende week versoepelingen aan te kondigen. Dat stelde Rutte tijdens het coronadebat in de tweede kamer. Volgens NU.nl wordt er gekeken naar versoepelingen voor onder meer de horeca, cultuursector, evenementenbranche en publiek bij professionele sportwedstrijden. POLL   [...]

Hoornweg (Hellevoetsluis) en Leona (Rijnmond HS) naar Brielle

De Technische Commissie van VV Brielle heeft inmiddels diverse gesprekken gevoerd met spelers om een goede selectie voor het seizoen 2022-2023 samen te kunnen stellen. De volgende spelers blijven ook volgend seizoen bij VV Brielle voetballen; Rowan Barendrecht, Dean Bos, Jordy Braber, Alexander van Dommelen, Ryan Griffiths, Zepp Jacobs, Bob Legierse, Nigel Keehnen, Anthony Piqué, […] [...]

Dave Koring verder bij FC IJsselmonde (za)

Dave Koring zal ook komend seizoen aan het roer staan van FC IJsselmonde. De oefenmeester gaat zijn derde seizoen bij de zaterdag derdeklasser in. Koring, die in het verleden bij DRL werkte, staat met FC IJsselmonde on de top van de derde klasse C. Omdat de zondagafdeling een horizontale overstap maakt heeft de club twee […] [...]