Clubnieuws

Renovatie

aug 7, 2020

Onze vereniging bestaat volgend seizoen 75 jaar. Toen we in 1935 overgingen van het Zestienhovenpark naar de huidige locatie, sportpark het toepad, was de kantine omgebouwd als gezellige bruine kroeg. Iets wat voor het jaar 2000 nog goed paste bij de voetballende leden van onze vereniging.

Toen in het voorjaar van 2020 het coronavirus steeds meer opspeelde in Nederland, moesten ook helaas wij stoppen met het spelen van wedstrijden en zelfs trainen was niet meer verantwoordelijk. Zonder de gezelligheid van de kantine en de jaarlijkse evenementen werd het lastig om een halfjaar de kosten te financieren.

Bij het bedenken van alternatieve inkomstenbronnen kwam ook de renovatie van onze vereniging kijken. Er was al 70 jaar niks meer aan het interieur veranderd en om ook juist nieuwe jonge leden aan te trekken, moest de club een modernere uitstraling krijgen. We hebben gekozen voor wat blauw en zwarte accenten en zijn begonnen aan het omtoveren van het rookhok tot een terras. Dit rookhok mocht helaas sinds 1 januari 2020 niet meer gebruikt worden als rookhok en dient nu als extra ruimte. Ruimte die we hard nodig hebben om voor zoveel mogelijk leden 1,5 meter afstand te bewaren.

 

Naast een speciaal plekje voor belangrijke leden van onze vereniging zoals Bert van leeuwen maar ook bekers van overwinningen, hebben we ook alle huidige teams opgehangen om meer betrokkenheid en eenheid te creëren.

 

 

 

 

 

Er staan zeker nog wat taken om af te werken op de lijst maar we zijn al een heel eind gekomen!

Voetbalnieuws uit de regio

Rijsoord op jacht naar punten bij DUNO D.

Het had gemoeten en ook zeker gekund, een punt of zelfs drie punten, in de thuiswedstrijd tegen De Jodan Boys. Maar helaas was een opgelopen achterstand in de 8e minuut niet meer om te draaien en gingen de punten mee naar Gouda. Deze zaterdag heeft de nog steeds door blessures geplaagde selectie van Clemens Bastiaansen […] [...]

ASWH zet jacht op punten voort

De midweekse bekerzege op Quick was voor ASWH in meerdere opzichten een mooie opsteker. Allereerst omdat daarmee het lucratieve hoofdtoernooi van de TOTO KNVB Beker werd bereikt, maar zeker ook als mogelijke oppepper voor het vertrouwen. Na een aantal ongelukkige nederlagen en de moeizame wedstrijd tegen Jong FC Volendam kon het team van trainer Rogier […] [...]

Topper tussen HBS en TOGB

Hoewel op de Wikipedia pagina van HBS staat dat het team uitkomt in de 3e divisie in het seizoen 2021-2022, is het treffen tussen nummer 3 HBS en nummer 2 TOGB een topper in de Hoofdklasse A. Trainer van het Haagse HBS is Bas Steffens die aan zijn 3e seizoen bezig is bij de “kraaien”. […] [...]

Excelsior Maassluis speelt derby bij Scheveningen

Komende zaterdag staat voor Excelsior Maassluis de uitwedstrijd tegen Scheveningen op het programma. Voor de Tricolores is het duel op sportpark Houtrust met slechts 25 kilometer afstand een van de dichtstbijzijnde verplaatsingen van het seizoen. De wedstrijd begint zaterdag om 14.30 uur. Excelsior Maassluis heeft een prima week achter de rug. Afgelopen zaterdag werd het […] [...]

Vorig jaar speelden Jodan Boys en Achilles’29 dit duel in een totaal andere ambiance. Het was de laatste wedstrijd voordat de competitie werd stil gelegd. Het was een grijze dag in een troosteloze ambiance. Er mochten geen toeschouwers aanwezig zijn en de wedstrijd werd via een livestream uitgezonden. Wat fijn is het dat we nu […] [...]