Clubnieuws

Renovatie

aug 7, 2020

Onze vereniging bestaat volgend seizoen 75 jaar. Toen we in 1935 overgingen van het Zestienhovenpark naar de huidige locatie, sportpark het toepad, was de kantine omgebouwd als gezellige bruine kroeg. Iets wat voor het jaar 2000 nog goed paste bij de voetballende leden van onze vereniging.

Toen in het voorjaar van 2020 het coronavirus steeds meer opspeelde in Nederland, moesten ook helaas wij stoppen met het spelen van wedstrijden en zelfs trainen was niet meer verantwoordelijk. Zonder de gezelligheid van de kantine en de jaarlijkse evenementen werd het lastig om een halfjaar de kosten te financieren.

Bij het bedenken van alternatieve inkomstenbronnen kwam ook de renovatie van onze vereniging kijken. Er was al 70 jaar niks meer aan het interieur veranderd en om ook juist nieuwe jonge leden aan te trekken, moest de club een modernere uitstraling krijgen. We hebben gekozen voor wat blauw en zwarte accenten en zijn begonnen aan het omtoveren van het rookhok tot een terras. Dit rookhok mocht helaas sinds 1 januari 2020 niet meer gebruikt worden als rookhok en dient nu als extra ruimte. Ruimte die we hard nodig hebben om voor zoveel mogelijk leden 1,5 meter afstand te bewaren.

 

Naast een speciaal plekje voor belangrijke leden van onze vereniging zoals Bert van leeuwen maar ook bekers van overwinningen, hebben we ook alle huidige teams opgehangen om meer betrokkenheid en eenheid te creëren.

 

 

 

 

 

Er staan zeker nog wat taken om af te werken op de lijst maar we zijn al een heel eind gekomen!

Voetbalnieuws uit de regio

Excelsior Maassluis onmachtig bij Ajax

Het is Excelsior Maassluis niet gelukt te stunten in Amsterdam. De ploeg van Dogan Corneille ging na een ruststand van 5-0 tegen de landskampioen met 9-0 onderuit. Nicolas Tagliafico tekende na negen minuten spelen voor de openingstreffer en elf minuten later verdubbelde Danilo de score vanaf de penaltystip. Voor rust wist Danilo zijn hattrick compleet […] [...]

Ryan Purvis (Spijkenisse) maakt overstap naar Capelle

De technische commissie van vv Capelle is bijzonder verheugd dat men tot een akkoord zijn gekomen met een van de grootste talenten uit de hoofdklasse A Zaterdag, Ryan Purvis. Ryan Purvis zal komende 2 seizoenen in het groen-zwart van vv Capelle actief zijn. Technisch vaardige moderne middenvelder zal een toevoeging zijn voor een bijna complete […] [...]

Rutte hoopvol over versoepelingen: ‘Mogelijk weer publiek bij wedstrijden’

Minister-President Mark Rutte ziet ruimte om komende week versoepelingen aan te kondigen. Dat stelde Rutte tijdens het coronadebat in de tweede kamer. Volgens NU.nl wordt er gekeken naar versoepelingen voor onder meer de horeca, cultuursector, evenementenbranche en publiek bij professionele sportwedstrijden. POLL   [...]

Hoornweg (Hellevoetsluis) en Leona (Rijnmond HS) naar Brielle

De Technische Commissie van VV Brielle heeft inmiddels diverse gesprekken gevoerd met spelers om een goede selectie voor het seizoen 2022-2023 samen te kunnen stellen. De volgende spelers blijven ook volgend seizoen bij VV Brielle voetballen; Rowan Barendrecht, Dean Bos, Jordy Braber, Alexander van Dommelen, Ryan Griffiths, Zepp Jacobs, Bob Legierse, Nigel Keehnen, Anthony Piqué, […] [...]

Dave Koring verder bij FC IJsselmonde (za)

Dave Koring zal ook komend seizoen aan het roer staan van FC IJsselmonde. De oefenmeester gaat zijn derde seizoen bij de zaterdag derdeklasser in. Koring, die in het verleden bij DRL werkte, staat met FC IJsselmonde on de top van de derde klasse C. Omdat de zondagafdeling een horizontale overstap maakt heeft de club twee […] [...]