Clubnieuws

Nieuwsbrief September 2019

sep 29, 2019

Nieuw bestuur voorstellen & 7t7 door Danny en Wouter !

Lader Bezig met laden...
EAD logo Duurt het te lang?

Opnieuw laden Laad het document opnieuw
| Open Openen in nieuwe tab

 

Voetbalnieuws uit de regio

Programma oefenvoetbal 7 en 8 augustus

De voorbereiding is van start. Steeds meer ploegen zijn in training en daarmee loopt ook het aantal oefenwedstrijden op. Onderstaand een overzicht van het programma. Heeft u een toevoeging of mist u een wedstrijd, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl. Programma zaterdag 7 augustus Achilles Veen – SteDoCo ASWH – GOES Barendrecht – Smitshoek Brielle – Westlandia […] [...]

Oud-Feyenoorder Van Deelen vervolgt carrière bij Pelikaan

Hoewel de overschrijvingstermijn gesloten is, is er toch zeer goed nieuws te melden bij Z.V.V. Pelikaan. De TC is verheugd te melden dat Jordy van Deelen zijn opwachting gaat maken in het mooie blauw zwart. Na de eerdere overstap van tweelingbroer Yorik van Deelen komt nu ook de van SC Cambuur afkomstige Jordy zijn kunsten […] [...]

Roda JC maakt komst Dylan Vente bekend

Roda JC Kerkrade heeft Dylan Vente definitief vastgelegd. De 22-jarige Rotterdammer tekent in Kerkrade een contract voor twee seizoenen met een optie tot een derde seizoen. Vente speelde vanaf januari 2021 op huurbasis voor Roda JC. Met vijf doelpunten en drie assists was hij een belangrijke schakel in de aanvalslinie van Roda JC. De spits […] [...]

Sparta stunt en legt Maduka Okoye langer vast

Sparta Rotterdam en Maduka Okoye zijn een contractverlenging overeengekomen. De 21-jarige doelman zet zijn handtekening onder een nieuw contract voor vier seizoenen, hierdoor ligt hij tot 2025 vast op Het Kasteel. ‘Een jaar geleden trokken we Maduka aan, omdat we dachten dat hij een groot talent was’, blikt Henk van Stee terug. ‘Het afgelopen seizoen […] [...]

Bram Rikkers nieuwe trainer Swift Boys

Swift Boys heeft voor dit seizoen een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De zaterdag vierdeklasser staat per direct onder leiding van Bram Rikkens. Rikkens was actief bij De Alblas JO19. Daarvoor werkte Rikkens onder meer bij Papendrecht, Alblasserdam, VVAC en De Zwerver. [...]