Clubnieuws

Nieuwsbrief September 2019

sep 29, 2019

Nieuw bestuur voorstellen & 7t7 door Danny en Wouter !

Lader Bezig met laden...
EAD logo Duurt het te lang?

Opnieuw laden Laad het document opnieuw
| Open Openen in nieuwe tab

 

Voetbalnieuws uit de regio

Van der Zee over invoering weekendvoetbal: ‘Amateurvoetbal staat voor historische keuze’

De KNVB hoopt op 13 december het weekendvoetbal tot en met de vierde divisie in te voeren. De KNVB heeft van de najaarsvergadering en dan hoopt de KNVB dat er besloten wordt een nieuwe voetbalpiramide op te tuigen. Alle competities worden dan ‘gemengd’. Dat betekent dat zaterdagclubs in alle klassen ook op zondag kunnen gaan […] [...]

‘Orkun Kökcü wijst riant Duits aanbod af’

Orkun Kökcü heeft een riant voorstel van Hertha BSC ontvangen. Dit meldt Feyenoord transfermarkt op Instagram. Kökcü heeft het aanbod echter geweigerd en ruilt Rotterdam niet in voor Berlijn. De Turkse middenvelder heeft vriendelijk bedankt voor het aanbod van de rijke Duitse club. Het hart van de middenvelder ligt bij Feyenoord en wil zich in Rotterdam […] [...]

Henk Kraak, de technische klussenman van SC Botlek: ‘Ik heb het allemaal niet uitgevonden’

Zijn actieve loopbaan als keeper voerde hem langs clubs als Simonshaven, Excelsior Rotterdam, Spijkenisse, Rozenburg en Hekelingen voordat hij neer streek bij SC Botlek. Niet meer als doelman, hoewel hij als de nood aan de man was nog wel eens onder lat stond bij het eerste elftal. Maar Henk Kraak was geen keeper meer, hij […] [...]

Mark Smeding verder bij NBSVV

Mark Smeding is ook komend seizoen actief als hoofdtrainer van NBSVV. De zaterdag vierde klasse heeft dat op haar website bekend gemaakt. Mark Smeding begint komend seizoen aan zijn tweede seizoen bij de club uit Nieuw-Beijerland. SOCIAL Mark https://t.co/Rtye8xnYft pic.twitter.com/QmgnUiRPuY — NBSVV (@NBSVV) December 7, 2021 [...]

‘Vleesmagnaat van 700 miljoen wil met twee vrienden Feyenoord kopen’ (VIDEO)

De afgelopen weken verscheen er in het nieuws dat enkele Rotterdammers Feyenoord wilde kopen. Hans Kraay jr. onthulde in de maandaguitzending van Veronica Inside dat dit vleesmagnaat Herman van Drie zou zijn. Van Drie wilt dit gaan doen met twee vermogende vrienden. ”Ik zat afgelopen weekend met mijn vrouw in een restaurant in Noorden en […] [...]